Katalogi

Katalogi

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami olejów Repsol:

 

           

Katalog Olejów Silnikowych do Pojazdów Ciężarowych

 

Wybierz idealny asortyment do swoich potrzeb! Repsol oferuje Ci 6 linii produktowych dla Twojego samochodu ciężarowego: od linii Single G, czyli mineralnych olejów dla pojazdów, które wymagają podstawowej jakości i jedno-sezonowej lepkości, do VHPD czyli olejów dla pojazdów ciężarowych objętych przepisami EURO 6 i EURO 5, które wymagają posiadania zatwierdzeń producenta (OEM) i 100% oleju syntetycznego z długimi okresami wymiany, co zapewnia oszczędność paliwa.

 

 

Katalog Środków Smarnych do Motocykli

 

Produkty Repsol przeznaczone do motocykli spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące silnika i przekładni. Oleje i smary są nieustannie testowane w sportach motorowych, aby zagwarantować ich maksymalną wydajność dla użytkowników. Zaangażowanie koncernu Repsol w utrzymywanie najwyższych standardów jakości olejów motocyklowych jest poświadczone posiadaniem przez produkty certyfikatu JASO 2016.

 

 

 

Katalog olejów przekładniowych i płynów ATF

 

Oprócz zgodności z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości, unikalne formuły naszych produktów zapewniają doskonałe smarowanie i maksymalną ochronę w wymagających systemach smarowania przekładni narażonych na duże obciążenia oraz systemach przeniesienia napędu pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych. Wszystko to sprawia, że oferta Repsol Lubricants to najlepsza inwestycja dla twojej maszyny oraz pojazdu.

 

 

Katalog olejów silnikowych do samochodów osobowych

 

Oleje silnikowe marki Repsol przewyższają najważniejsze standardy i normy branżowe. Produkty zostały przetestowane w sportach motorowych, aby zagwarantować maksymalną wydajność dla ich użytkowników. Szeroka gama produktów, zaspokoi wszystkie możliwe potrzeby kierowców oraz producentów samochodów. Zapoznaj się z szeroką gamą olejów do samochodów osobowych: od olejów opracowanych dla samochodów wymagających podstawowej jakości API, po produkty premium, czy oleje opracowane specjalnie dla samochodów o dużej mocy i wysokich osiągach.

 

 

 

Katalog olejów i smarów do przemysłu spożywczego

 

Repsol oferuje przemysłowi spożywczemu gamę unikalnych środków smarnych kategorii H1. Szereg wysokiej jakości olejów i smarów zostało zaprojektowanych przez Repsol w celu zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb w zakresie smarowania w przemyśle spożywczym i jego maszynach. Produkty Repsol mają unikalną formułę, która spełnia specjalne wymagania I certyfikaty, zapewniając, że są one nieszkodliwe dla zdrowia w przypadku rozlania lub kontaktu z żywnością. Wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości smarowania.

 

 

 

Katalog smarów

Katalog pozwala dobrać każdy produkt począwszy od wielozadaniowych smarów, które spełniają wymagania większości

urządzeń, do specjalnych produktów, które są w stanie pracować w ekstremalnie trudnych warunkach obciążenia,

temperatury lub zanieczyszczenia środowiska. Zgodna z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości, unikalna formuła smarów zapewnia doskonałą wydajność we wszystkich typach maszyn, wydłużając ich żywotność i zapewniając dodatkową niezawodność. To sprawia, że oferta smarów Repsol to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy.

 

 

 

 

Dieelectric oils catalogue

 

 

Catalogue of lubricants for the mining and oil industry

 

 

Lubricants for Gas cogeneration engines

 

Catalogue of Lubricants for Industry

 

 

Zobacz pełną ofertę naszych produktów Repsol

Zobacz więcej »
Repsol to producent oleji, zajmujące się przetwórstwem ropy naftowej i gazu ziemnego. Firma działa w 29 krajach. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1986 roku i zatrudnia ponad 36000 ludzi.

Produkty

    Kontakt

    • Prager Sp. z o.o.
    • ul. Ursynowska 72
    • 02-605 Warszawa