Nowa gama olejów do motocykli

Nowa gama olejów do motocykli

 

Nowa innowacyjna struktura oferty olejów silnikowych Repsol zmniejsza liczbę

 

asortymentu z 6 do 3 linii skupiając się w większym stopniu na Twoich

 

potrzebach jako klienta.

 

 

 

 

 

Nowa linia olejów Repsol Racing

 

“Wiodące technicznie oleje silnikowe, które utrzymują Twoją pasję ciągle w ruchu”

 

Tylko 20-krotny mistrz świata na torze wśród olejów silnikowych może zapewnić najwyższą jakość użytkowania każdemu motocykliście . Wybierz zwycięski środek smarny, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

 

Produkty smarne serii RACING zostały zaprojektowane przez naszych najbardziej doświadczonych ekspertów z Laboratorium Technologicznego, aby zapewnić maksymalną ochronę i niezawodność w najtrudniejszych warunkach jazdy. Produkty skierowane są do pełnych pasji i wymagających użytkowników, których nie tylko satysfakcjonują doskonałe produkty, ale również cenią zaawansowaną technologię związaną z ich rozwojem.

Różnorodne produkty z asortymentu RACING są używane przez naszych zawodników teamu Repsol-Honda co jest gwarancją sukcesu, oferując: Najwyższą stabilność oleju w celu uniknięcia tworzenia się rdzy i osadów, minimalizując przedwczesny zapłon.

Większa odporność na rdzę, lepsze właściwości w całym okresie eksploatacji » większa żywotność silnika. Większa siła napędowa i sprzężenie z mokrym sprzęgłem. Gwarantuje maksymalne osiągi najmocniejszych silników dzięki doskonałej stabilności oleju w wysokich temperaturach i prędkościach.

Ze względu na wysoką jakość produktów, są idealne do każdego typu motocykla i zróżnicowanych warunków eksploatacyjnych

 

Nowa linia olejów Repsol Smarter

 

Wysokiej jakości oleje silnikowe do ciężkiej codziennej eksploatacji motocykla.

 

Bardzo wysokiej jakości środki smarne opracowane specjalnie dla klientów, dla których motocykle lub skutery są zwykłym środkiem transportu, zarówno w ruchu miejskim, jak i międzymiastowym.

Produkty z gamy SMARTER nastawione są na mobilność i są przeznaczone dla motocyklistów użytkowych poszukujących praktyczności w prowadzeniu pojazdu i oszczędności paliwa bez poświęcania braku wysokiej jakości i ochrony swoich silników.

Dzięki produktom gwarantujemy najwyższy możliwy komfort jazdy, dzięki miękkiemu działaniu sprzęgła, które umożliwiają płynne, komfortowe i mocne ruszanie z miejsca, nawet motocyklami wyposażonymi w systemy DCT.

Zaprojektowane tak, aby zapewnić kompatybilność z dowolnym systemem oczyszczania spalin, zwłaszcza z katalizatorami trójdrożnymi, które muszą być zgodne z normami Euro 5

 

 

Nowa linia środków smarnych serii Repsol Rider

 

“Wszechstronny i uniwersalny olej silnikowy opracowany przez i dla motocyklistów ”

Wysokiej jakości oleje mineralne i półsyntetyczne, które gwarantują optymalną ochronę silnika przez cały okres między wymianami oleju. Smary z gamy RIDER są najlepszą opcją dla klientów, którzy poszukują uniwersalnych produktów z gwarancja najlepszej jakości.

Asortyment RIDER obejmuje produkty do jednośladów o wysokim przebiegu, Olej optymalizowany pod kątem starych motocykli i opracowany tak, aby najlepiej zadbaj o silnik i skrzynię biegów wszystkich typów motocykli, motocyklotaksówek, tuc-tuków oraz każdy inny pojazd z małym silnikiem spalinowym.

 

Linia specjalistycznych olejów do obsługi motocykli Repsol Qualifier

 

Produkty do konserwacji

 

Asortyment produktów Repsol Qualifier obejmuje wszystkie produkty niezbędne do utrzymania wszystkich części motocykla w idealnym stanie.

Jako miłośnicy motocykli wiemy, że nasze potrzeby w zakresie konserwacji motocykli wykraczają poza zwykłe oleje silnikowe i chcemy je objąć wysokiej jakości produktami, aby zapewnić maksymalną pielęgnację i ochronę Twojego motocykla.

W tym celu mamy szeroką gamę produktów, które nazwaliśmy Qualifier, od produktów do czyszczenia motocykla, takich jak Qualifier Cleaner & Polish, po płyny do przednich zawieszeń motocyklowych, takie jak Qualifier Fork Oil.

 

 

 

 

Zobacz pełną ofertę naszych produktów Repsol

Zobacz więcej »
Repsol to producent oleji, zajmujące się przetwórstwem ropy naftowej i gazu ziemnego. Firma działa w 29 krajach. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1986 roku i zatrudnia ponad 36000 ludzi.

Produkty

    Kontakt

    • Prager Sp. z o.o.
    • ul. Ursynowska 72
    • 02-605 Warszawa