Oleje Repsol do samochodów osobowych

Oleje Repsol do samochodów osobowych

2 września 2019
Oferta środków smarnych koncernu Repsol obejmuje kilkaset referencji. Czym charakteryzują się oleje samochodowe, znajdujące się w ofercie naszej marki?

Koncern naftowy Repsol jest jedną z największych światowych firm energetycznych. Repsol posiada swoje złoża ropy naftowej i gazu, jest obecny w 100 krajach całego świata, a dziennie przerabia ponad 700000 baryłek ropy. Jednym z najważniejszych działów koncernu jest Repsol Technology Lab – laboratoria, w których 400 naukowców pracuje nad środkami smarnymi do samochodów, motocykli i przemysłu.

 

Czym charakteryzują się oleje samochodowe Repsol? Przede wszystkim do ich produkcji używane są tylko i wyłącznie najwyższej klasy bazy olejowe pozyskiwane ze złóż własnych koncernu. Pakiety dodatków opracowywane są w laboratoriach Repsol i produkowane w zakładach należących do hiszpańskiego giganta. Najważniejszym celem, który stawiają sobie naukowcy Repsola jest ciągłe wprowadzanie innowacji. Dlatego oleje silnikowe Repsol zapewniają najlepszą ochronę najbardziej wymagającym silnikom na rynku, poprawiają trwałość silników i układów oczyszczania spalin oraz gwarantują oszczędność w spalaniu paliwa i redukują emisję CO2 w najbardziej zaawansowanych jednostkach napędowych.

 

Oleje samochodowe Repsol podzielone są na kilka kategorii:

 

·     Carrera: oleje opracowane specjalnie dla samochodów o dużej mocy i wysokich osiągach. Używane w najbardziej wymagających zawodach, takich jak Dakar.

·     Elite: linia najwyższej jakości środków smarnych opracowanych przez naukowców z Repsol Technology Lab dla samochodów wymagających zatwierdzenia producenta pojazdu. 

·     Premium: gama środków smarnych dla samochodów wymagających poziomu jakości zalecanego przez ACEA i API 

·     Performance: oleje dla pojazdów wymagających wielosezonowych produktów o podstawowej jakości API 

·     Autogas: rodzina olejów opracowana specjalnie dla pojazdów napędzanych LPG, NGV lub CNG. Zapewnia ulepszone smarowanie i większą odporność na utlenianie, tym samym wydłużając żywotność silnika napędzanego paliwem gazowym. 

·     Single G: gama olejów opracowanych dla samochodów wymagających podstawowej jakości API.

 

Szczegółowe informacje nt. poszczególnych produktów Repsol znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, w sekcji "PRODUKTY"

Napisz do nas

Zadzwoń

Dane firmy

  • Prager Sp. z o.o.
  • ul. Ursynowska 72
  • 02-605 Warszawa
  • NIP: 5252329908
  • REGON: 140097123
  • KRS: 0000232230