Marc Marquez Mistrzem Świata 2019!

19 października 2019
Marc Marquez wygrywa GP Tajlandii i zdobywa swój 8. tytuł Mistrza Świata!

Marc Marquez po pasjonującym pojedynku z Fabio Quartararo, wygrał wyścig o Grand Prix Tajlandii i zdobył swój 8. tytuł mistrza świata! Marc, startujący z 3 pozycji, szybko znalazł się za motocyklem Fabia i podążał za nim jak cień przez cały wyścig. Na ostatnim okrążeniu postawił wszystko na jedną kartę, zaatakował i zameldował się na mecie jako pierwszy, dopisując kolejne wygrane GP do swojej kolekcji. Serdecznie gratulujemy naszemu Mistrzowi kolejnego trofeum i przesyłamy wyrazy uznania dla całego teamu Honda Repsol, który pracował na ten spektakularny wynik. Jedno jest też pewne - patrząc na ambicje Marca, możemy być pewni, że w nadchodzących ostatnich 4 wyścigach, nie spocznie on na laurach i przed nami jeszcze sporo emocji w tym sezonie.